• -10%
Ołtarz Edenu

Ołtarz Edenu

Autor:

James Rollins

9788382153682

Historia dla fanów Dana Browna i Kodu Leondarda da Vinci oraz Indiany Jonesa.Po zdobyciu Bagdadu dwóch chłopców wmieszanych w tłum uzbrojonych mężczyzn wkracza do miejskiego zoo. Większość chce po prostu zyskać egzotyczne zwierzęta na przemyt,...
Albatros
2 Items
£8.99
£8.09 Save 10%
No tax

Last items in stock

 

Security policy

 

Delivery policy

 

T&C

Historia dla fanów Dana Browna i Kodu Leondarda da Vinci oraz Indiany Jonesa.
Po zdobyciu Bagdadu dwóch chłopców wmieszanych w tłum uzbrojonych mężczyzn wkracza do miejskiego zoo. Większość chce po prostu zyskać egzotyczne zwierzęta na przemyt, ale wraz z otworzeniem klatek z zoo uwolnione zostaje coś o wiele bardziej niebezpiecznego niż lamparty i lwy Siedem lat później główna weterynarz stanu Luizjana, Lorna Polk, zostaje wezwana do wraku, który podczas sztormu osiadł na brzegu bezludnej wyspy. Część załogi nie żyje, a część zniknęła. Ocalał jednak ładunek egzotyczne zwierzęta, na czarnym rynku warte majątek. Każde ze zwierząt okazuje się w jakiś sposób zdeformowane papugi nie mają piór, kapucynki złączone są biodrami, a jaguar ma kły tygrysa szablozębnego. Wszystkie też mają niepokojąco podwyższoną inteligencję.
Aby odkryć prawdę o pochodzeniu ładunku statku i terrorystach, którzy byli jego właścicielami, Lorna będzie musiała połączyć siły z człowiekiem o szemranej przeszłości Jackiem Menardem. Razem zapolują na bestię, która uciekła ze statku, i spróbują rozwiązać tajemnicę związaną z modyfikacjami genetycznymi, która zaprowadzi ich do najstarszej historii rodzaju ludzkiego
Czy będą w stanie zatrzymać coś, co narodziło się na ołtarzu Edenu, zanim zagrozi światu i podstawie człowieczeństwa?
Albatros
9788382153682
2 Items

Data sheet

Writer
James Rollins
Pages
448
Dimensions
205x140 mm
Year

2021
Cover



broszurowa
ISBN
9788382153682