New products
New products
-
Kolorowe zgadywanki. Wiosna
£2.44 -20% £1.95 -
Uwertura do opery "Nadgroda, czyli wskrzeszenie...
£2.52 -20% £2.02 -
Muzyka współczesna na Trio smyczkowe
£3.18 -20% £2.55 -
Powiedz to! Niemiecki Rozmówki ze słowniczkiem
£4.03 -20% £3.23 -
Siciliana z II Sonaty Es-dur BWV 1031
£4.25 -20% £3.40
New products
-
Szczepan Kutrowski
Między globalistyczną kompromisowością a...
£10.34 -20% £8.27To, że istnieje się takim, jakim się jest i że w chaosie, który wokół się tworzy, mają coś do powiedzenia próbujący z niego wyjść dobrodzieje, to kwestie, których ważność nie podlega dyskusji. Ale ponad doraźność wyrasta też ważność tego, co o... -
-
praca zbiorowa
Kolorowe zgadywanki. Wiosna
£2.44 -20% £1.95"Kolorowe zgadywanki. Wiosna" to pogodna kolorowanka dla dzieci, która łączy zabawę z poznawaniem świata budzącego się do życia po zimie.Wiosenne słońce, pierwsze kwiaty, ptaki, zielona trawa i dziecięce spacery stają się inspiracją do... -
Karol Kurpiński
Uwertura do opery "Nadgroda, czyli wskrzeszenie...
£2.52 -20% £2.02Uwertura do opery Nagroda, czyli Wskrzeszenie Królestwa Polskiego Karola Kurpińskiego to barwna i wirtuozowska kompozycja będąca skrótowym przeglądem polskich tańców narodowych. Otwiera ją tajemnicze wprowadzenie, które nagle wprowadza... -
Filip Sporniak
Muzyka współczesna na Trio smyczkowe
£3.18 -20% £2.55Muzyka współczesna określenie, co kryje się pod tym pojęciem, zawsze było problematyczne, jednak w obecnych czasach pełnych natłoku informacji oraz nowych konwencji termin ten sprawia wrażenie szczególnie wyeksploatowanego. Zatytułowanie w ten... -
Piotr Dominik
Powiedz to! Niemiecki Rozmówki ze słowniczkiem
£4.03 -20% £3.23Rozmówki Lingo pomogą kiedy:
- podróżujesz po Niemczech, Austrii, Szwajcarii,
- robisz zakupy,
- zwiedzasz zabytki, jedziesz na narty,
- wybierasz się w interesach,
- szukasz pracy,
- potrzebujesz pomocy w nagłym wypadku.
-
Johann Sebastian Bach
Siciliana z II Sonaty Es-dur BWV 1031
£4.25 -20% £3.40Siciliana to taniec pochodzący z Sycylii rozpowszechniony w XVII i XVIII w. Stanowi wolną część w wielu sonatach J. S. Bacha. Prezentowane opracowanie jest transkrypcją Siciliany z II Sonaty Es dur na flet i klawesyn J. S. Bacha, a wykorzystano... -
Sławomir Tomasik
La Cadenza pamięci Ignacego Jana Paderewskiego
£4.25 -20% £3.40La Cadenza pamięci Ignacego Jana Paderewskiego - Sławomir Tomasik
-
Grażyna Bacewicz
Andante sostenuto z Sonaty da camera
£4.25 -20% £3.40Andante sostenuto zostało napisane w oryginale na skrzypce i fortepian przez Grażynę Bacewicz wybitną kompozytorkę, skrzypaczkę i pianistkę. Jest utworem lirycznym, ale z ekspresyjną i dramatyczną linią.Prezentowane opracowanie jest przeznaczone... -
Grażyna Bacewicz
II Sonata
£4.25 -20% £3.40Utwór wykorzystujące rozległe możliwości techniczne i wyrazowe instrumentu, wolny od dogmatu tradycyjnej formy, choć zawierający wiele jej atrybutów. [M. Gąsiorowska, Bacewicz, PWM Kraków 1999]
-
Władysław Żeleński
Scena zalecanek
£4.39 -20% £3.51Utwór jest opracowaniem na skrzypce i fortepian fragmentu baletu z III aktu opery Konrad Wallenrod. To dzieło sceniczne o patriotycznym przesłaniu i bazujące na Mickiewiczowskim pierwowzorze należy do największych osiągnięć kompozytorskich... -
Wolfgang Amadeus Mozart
Lacrimosa z Requiem d-moll KV 626
£4.39 -20% £3.51Lacrimosa z Requiem d-moll KV 626 - Wolfgang Amadeus Mozart
-
Karol Kurpiński
Fuga i koda na temat "Jeszcze Polska nie zginęła"
£4.39 -20% £3.51Fuga i koda, która powstała prawdopodobnie w 1821 roku wpisuje się w nurt utworów muzycznych o silnym zabarwieniu patriotycznym. Pieśń Jeszcze Polska nie zginęła, choć wówczas jeszcze nie pełniła funkcji hymnu państwowego, była dla Polaków jedną... -
Henryk Wieniawski
Trzy kaprysy
£4.39 -20% £3.51Transkrypce 3 utworów H. Wieniawskiego z opusu 10 i 18 na skrzypce i fortepian dokonane przez Zdzisława Jahnkego. Utwory przeznaczone są dla zaawansowanych i średnio-zaawansowanych skrzypków.
-
Ignacy Jan Paderewski
Melodia
£4.39 -20% £3.51W 1881 I.J. Paderewski wydał własnym nakładem 3 utwory fortepianowe: Gavotte, Mlodie oraz Valse Mlancolique. Wybitny polski skrzypek i pedagog, Stanisław Barcewicz, zainteresował się jednym z nich i dokonał jego transkrypcji. Tak powstała Melodia... -