• -10%
Pani Fletcher

Pani Fletcher

Autor:

Tom Perrotta

9788324048120

Doskonała lektura dla fanówWIELKICH KŁAMSTEWEK i GOTOWYCH NA WSZYSTKOPieprzna, na wskroś nowoczesna opowieść o życiowych błędach, które chcemy zapamiętać.Kiedy jej syn wyjeżdża na studia, Eve, wciąż atrakcyjna rozwódka, wreszcie ma czas tylko dla...
Znak
3 Items
£8.99
£8.09 Save 10%
No tax

 

Security policy

 

Delivery policy

 

T&C

Doskonała lektura dla fanów
WIELKICH KŁAMSTEWEK i GOTOWYCH NA WSZYSTKO
Pieprzna, na wskroś nowoczesna opowieść o życiowych błędach, które chcemy zapamiętać.
Kiedy jej syn wyjeżdża na studia, Eve, wciąż atrakcyjna rozwódka, wreszcie ma czas tylko dla siebie i zyskuje wolność, której do tej pory tak naprawdę nie zaznała. Niemal przypadkiem zaczyna odkrywać świat internetowej pornografii i niekonwencjonalnego seksu. Coś, co kiedyś było dla niej nie do zaakceptowania, teraz okazuje się pociągające i wyzwalające. Eve musi się odnaleźć w czasach Tindera i gender studies, aby zrozumieć, czego tak naprawdę potrzebuje.
Tymczasem jej rozpieszczonego syna czeka na kampusie bolesne zderzenie z rzeczywistością. Okazuje się, że znana mu z filmów porno wizja intymności nie ma nic wspólnego z tym, jak wyglądają prawdziwe relacje z kobietami.
Pełnokrwista, podszyta cierpkim humorem powieść Toma Perrotty to błyskotliwy komentarz do skomplikowanej obyczajowej panoramy naszych czasów.
Tom Perrotta ma ucho ironisty i serce romantyka.
Jennifer Egan
Znak
9788324048120
3 Items

Data sheet

Writer
Tom Perrotta
Pages
384
Dimensions
206x148 mm
Year

2018
Cover




broszurowa
ISBN
9788324048120