• -15%
Blizny jak skrzydła

Blizny jak skrzydła

Autor:

Erin Stewart
Maria Grabska-Ryńsk

9788380574076

Każdy ma blizny. Tylko niektóre widać na pierwszy rzut okaRok po pożarze, który ją okaleczył, szesnastoletnia Ava wraca do szkoły. Przywykła już do krępujących ludzkich spojrzeń i niewybrednych określeń. Ale jest jedno, którego nienawidzi...
Debit
4 szt.
£7.99
£6.79 Zniżka 15%
bez podatku

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady wysyłki

 

Regulamin księgarni

Każdy ma blizny. Tylko niektóre widać na pierwszy rzut oka
Rok po pożarze, który ją okaleczył, szesnastoletnia Ava wraca do szkoły. Przywykła już do krępujących ludzkich spojrzeń i niewybrednych określeń. Ale jest jedno, którego nienawidzi bardziej niż innych: ocalona. Jak nazwać kogoś, kto ocalał wbrew własnej woli? Kto czasami żałuje, że żyje?
Kiedy Ava poznaje Piper, dziewczynę, która tak jak ona jest ofiarą wypadku i poparzenia, dopuszcza do siebie myśl, że być może nie będzie musiała stawić czoła koszmarowi samotnie. Piper pomaga jej odnaleźć w sobie dziewczynę, jaką była przed pożarem normalną nastolatkę, która całowała się ze swoim chłopcem i śpiewała na scenie. Ale Piper toczy swoją własną bitwę, a gdy Ava omal nie traci przyjaciółki, musi zdecydować, czy zbuduje swoją nową normalność na tym, co widzi w lustrze czy oprze się na ludziach, którzy przy niej stoją.
Ta piękna, afirmująca życie debiutancka powieść Erin Stewart została nazwana odpowiedzią na Cudowne dziecko dla nieco starszej widowni. Idealna dla fanów Jandy Nelson, Nicoli Yoon i Johna Greena.
Debit
9788380574076
4 szt.

Opis

Autor
Erin Stewart
Maria Grabska-Ryńsk
Liczba stron
384
Format
205x143 mm
Rok wydania
2020
Oprawa
broszurowa
ISBN
9788380574076